رادیاتور پنلی و حوله ای لامبرت

برگشت

رادیاتورهای پنلی و حوله ای لامبرت با تکنولوژی پیشرفته و با دستگاه های تمام اتوماتیک ایتالیایی و زیرنظر بهترین مهندسین و کادر مجرب که در تولید این محصول نظارت می کنند, ساخته می شوند.
بدنه اصلی رادیاتور پنلی,ساخته شده از فولاد خالص بدون کربن و با استاندارد جهانی به منظور تسریع در جذب گرما در کمترین زمان و بلااستفاده از کنوکتورهایی به کانالهای باریک که باعث چرخش هوای گرم و هدایت آن به قسمت فوقانی رادیاتور می گردد.
کیفیت در هر مرحله از تولید به دقت کنترل و در دستگاه های تست برای هر رادیاتور که از تولید خارج می شود تحت ۱۳بار فشار به طور کامل آزمایش می گردد.
رنگ دستگاه صددرصد استاتیک بوده و با دستگاه های اتوماتیک رنگ آمیزی شده و در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شود که در شرایط رطوبت و ضربه مقاوم باشد و نصب آسان و دو طرفه با دارا بودن کلیه لوازم نصب که در داخل رادیاتور بسته بندی شده است.

پایه اصول شرکت, رفاه و رضایت مصرف کننده است.

 

6

8                                 10

رادیاتور پنلی:

    رادیاتور پنلی امروز در اکثر کشورهای اروپایی رواج پیدا کرده است. برخی از ویژگی ها و مزایای این نوع رادیاتورها بشرح ذیل می باشد:

  1. یکنواختی بیشتر در گرمایش نسبت به رادیاتورهای پره ای
  2. سطح تابش یکنواخت و گسترده و بالطبع گرمای تابشی بیشتر نسبت به انواع رادیاتورهای پره ای ( هرچه سهم نوع گرمایش تابشی نسبت به گرمایش همرفتی بیشتر باشد, از نظر فیزیولوژی بدن انسان دلپذیرتر خواهد بود.)
  3. زیبایی و تناسب با اغلب طرح های دکوراتیو
  4. نصب یکپارچه و آب بندی خوب
  5. امکان نصب از هر طرف رادیاتور

7    9